Krepšelis - 0,00 €

Jūs neturite prekių krepšelyje.

Nr. 6 (7) Gruodis 2014

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

4,05 €
Product code: 11

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

PRADŽIA

Uždarytas šiltasis motosezonas vieniems reiškia darbą ir kūrybą garažuose, meistraujant laukti pavasario, antriems – nostalgiškų vasaros „ratukų“ pasidalijimus feisbuke, tretiems – dulkių nuo šoninių priekabų ir dygliuotų padangų valymo metą ir pasirengimą žiemos motolinksmybėms. Sezonas jiems niekada nesibaigia. Yra dar viena kategorija – tai pernelyg dėl sezoniškumo galvos nesukantys, motociklą ant kaladžių statantys be didesnės sąžinės graužaties, kai juo važinėti tampa tiesiog nebepatogu ir jį pamirštantys iki sąlygos vėl taps tinkamos. Tiems sezono uždarymo ir atidarymo datos irgi neegzistuoja. Bet kokiu atveju, tai metas, kuomet galima įvertinti sustojusio spidometro rodmenis, apibendrinti patirtis ar tiesiog geru žodžiu paminėti laiką, praleistą ant motociklo laukiant naujos pradžios, neužstringant pabaigose kaip praeityje.

Sako, kiekviena pabaiga reiškia kažko naujo pradžią. Ar tai vien daugybę kartų pakartota ir todėl nuvalkiotu aforizmu tapusi frazė, ar patikrinta ir pasitvirtinusi formulė? Greičiausiai antrasis variantas, nes kiekvienas, pasižvalgęs po savo gyvenimą, rasime ne vieną šios tezės patvirtinimą. Viena šio numerio herojų Vilma – Pelytė – gimus dukrai prie motociklo primontavo lopšį ir pratęsė kelionę. Šiandien ji sako, jog gyvenimas nesustojo, priešingai – ji pradėjo gyventi. Stabtelėjimai naudingi patirtims apmąstyti, nes tik sustoję galime įvertinti nueitą kelią, įvykusią kelionę ar patirtą jausmą. Gina, kita numerio viešnia, žvelgdama į prieš 20 metų Antano Sutkaus darytas nuotraukas, reziumuoja: „Tai buvo vieno gyvenimo tarpsnio (baikerizmo) pabaiga. Pasirinkau kitą ieškojimų kelią, tačiau motociklas mano gyvenime liko <...>.“ Motociklizmas – tai savęs paieškos, kelyje (plačiąja prasme) sutiktų žmonių vertybių ir patirčių apsvarstymas. Tačiau dažniausiai viršų ima žmogiškų vertybių atradimai, tokių vertybių, kai nesikratoma asmeninės atsakomybės už visuomeninius reiškinius. Džiugu, kai motociklas tampa įrankiu teisingiems pasirinkimams daryti.

Justinas Jarutis („Freaks On Floor“) pastebi, jog „motokultūrą kuriame patys“, visuomeniška pozicija, kurios iš motociklininku naujoku save vadinančio muzikanto galėtų pasimokyti senieji baikeriai. Kaip tie stileivos džentelmenai Danijoje, kuriantys šventę miestelėnams, ar nuo alaus apgirtę Kopenhagos vikingai, puoselėjantys savąjį gyvenimo modelį. Jų gyvenimas, kaip ir mūsiškis, yra vien mūsų. Kiekvienas esame unikalus, nes aplinkybės mūsų gyvenimuose taip sukrenta tik vieną kartą iš milijardo. Stabtelkim iki pavasario, vardan naujos ar tiesiog kitokios pradžios. Be pabaigos nebūtų pradžios (ir atvirkščiai).

Rimas

* Privalomas laukelis

4,05 €
Į krepšelį

Detalės

PRADŽIA Uždarytas šiltasis motosezonas vieniems reiškia darbą ir kūrybą garažuose, meistraujant laukti pavasario, antriems – nostalgiškų vasaros „ratukų“ pasidalijimus feisbuke, tretiems – dulkių nuo šoninių priekabų ir dygliuotų padangų valymo metą ir pasirengimą žiemos motolinksmybėms. Sezonas jiems niekada nesibaigia. Yra dar viena kategorija – tai pernelyg dėl sezoniškumo galvos nesukantys, motociklą ant kaladžių statantys be didesnės sąžinės graužaties, kai juo važinėti tampa tiesiog nebepatogu ir jį pamirštantys iki sąlygos vėl taps tinkamos. Tiems sezono uždarymo ir atidarymo datos irgi neegzistuoja. Bet kokiu atveju, tai metas, kuomet galima įvertinti sustojusio spidometro rodmenis, apibendrinti patirtis ar tiesiog geru žodžiu paminėti laiką, praleistą ant motociklo laukiant naujos pradžios, neužstringant pabaigose kaip praeityje. Sako, kiekviena pabaiga reiškia kažko naujo pradžią. Ar tai vien daugybę kartų pakartota ir todėl nuvalkiotu aforizmu tapusi frazė, ar patikrinta ir pasitvirtinusi formulė? Greičiausiai antrasis variantas, nes kiekvienas, pasižvalgęs po savo gyvenimą, rasime ne vieną šios tezės patvirtinimą. Viena šio numerio herojų Vilma – Pelytė – gimus dukrai prie motociklo primontavo lopšį ir pratęsė kelionę. Šiandien ji sako, jog gyvenimas nesustojo, priešingai – ji pradėjo gyventi. Stabtelėjimai naudingi patirtims apmąstyti, nes tik sustoję galime įvertinti nueitą kelią, įvykusią kelionę ar patirtą jausmą. Gina, kita numerio viešnia, žvelgdama į prieš 20 metų Antano Sutkaus darytas nuotraukas, reziumuoja: „Tai buvo vieno gyvenimo tarpsnio (baikerizmo) pabaiga. Pasirinkau kitą ieškojimų kelią, tačiau motociklas mano gyvenime liko <...>.“ Motociklizmas – tai savęs paieškos, kelyje (plačiąja prasme) sutiktų žmonių vertybių ir patirčių apsvarstymas. Tačiau dažniausiai viršų ima žmogiškų vertybių atradimai, tokių vertybių, kai nesikratoma asmeninės atsakomybės už visuomeninius reiškinius. Džiugu, kai motociklas tampa įrankiu teisingiems pasirinkimams daryti. Justinas Jarutis („Freaks On Floor“) pastebi, jog „motokultūrą kuriame patys“, visuomeniška pozicija, kurios iš motociklininku naujoku save vadinančio muzikanto galėtų pasimokyti senieji baikeriai. Kaip tie stileivos džentelmenai Danijoje, kuriantys šventę miestelėnams, ar nuo alaus apgirtę Kopenhagos vikingai, puoselėjantys savąjį gyvenimo modelį. Jų gyvenimas, kaip ir mūsiškis, yra vien mūsų. Kiekvienas esame unikalus, nes aplinkybės mūsų gyvenimuose taip sukrenta tik vieną kartą iš milijardo. Stabtelkim iki pavasario, vardan naujos ar tiesiog kitokios pradžios. Be pabaigos nebūtų pradžios (ir atvirkščiai). Rimas

Parašyti savo apžvalgą

You're reviewing: Nr. 6 (7) Gruodis 2014

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.