Krepšelis - 0,00 €

Jūs neturite prekių krepšelyje.

Nr. 4 (5) Rugpjūtis 2014

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

4,05 €
Product code: 9

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Klasikinis, kone gyvenimo prasmės klausimas. Tačiau, kaip dažniausiai atsitinka, atsakymas yra daug paprastesnis, negu egzistencinėse paieškose įstrigusiam gali pasirodyti. Dažniausiai savo „misijos“ arba paskirties šiame ir savo mikropasauliuose beieškantys naršo po globalias sąvokas ir kažkodėl būtinai su heroizmo, pasiaukojimo ar net fatalizmo prieskoniu, todėl nusivylimas būna kažkur visai greta, už kampo.
Dažniausiai laimi (atranda) pernelyg nesiklampinantys į niekur nevedančius klausimynus ir tiesiog keliaujantys savo keliu, tie, kurių kojos nestringa įsikalbėtose prasmėse ir kitų beprasmybės įvardijimuose. Tai anaiptol nereiškia, jog tuo skatinu ar aukštinu paviršutiniškumą. Veikiau priešingai, bet norisi daugiau dėmesio skirti jos didenybei akimirkai, o ne vien lankstytis ateities projekcijoms ar vakarykštės dienos refleksijoms. Nesinori tikėti, kad žymusis „čia ir dabar“ teliko vien kaip pabrauktas sakinys seniai vartytoje knygoje. BIKER BALTICS LT herojus Gytis Kulikauskas savo misiją mato „Jawa“ legendos išsaugojime, bet tikrai dėl to padais krūtinėn nestuksena, tiesiog gyvena tuo. Arba „Biplan“ gitaristas Olegas, neseniai „iškeptas“ motociklininkas, priešingai nei daugelis feisbuko baikerių, mėgaujasi kiekviena ant motociklo praleista akimirka ir tos meilės sunku nepastebėti.
Kodėl, pavyzdžiui, „misija“ negali tapti noras būti laimingu kiekvieną dieną ir kiekvienoje jos smulkmenoje? Kodėl vis dažniau mename kelionę ir vis mažiau keliaujame? Kodėl užuot daugiau važiavę, vis labiau mėgstame „ratukų“ nuotraukas dėti į feisbuką tarsi veidaknygėje neištransliuotas įvykis nustoja egzistuoti lyg niekada neįvykęs. Kiek matėte Aido Bubino paskyroje selfių iš 23 000 km kelionės po Rusijos platybes? Suskaičiuoti užtektų vienos rankos pirštų, nes svarbiau yra buvimas kelyje.
Visada esame kelyje, ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Nieko neveikimas, kad ir žiūrėjimas į sieną ar nuobodi kelio atkarpa, dažnai yra didesnis „veikimas“ už bet kokią veiksmo imitaciją.
Galbūt „mūsų misijos“ paieškų lauką derėtų susiaurinti arba supaprastinti iki tiek, kad paieška neužgožtų to, ką veikiame, kuo gyvename kiekvieną dieną ir misija netaptų „misijos ieškojimas“. Ištvanas Šabas (vengr. István Szabó) savo filme „Apsisprendimas“ (angl. „Ta¬king Sides“) išsakė mintį, jog daug svarbiau už pasaulio gelbėjimą yra pusės, kuriai atstovauji, pasirinkimas ir savojo „poliariškumo“ gėrio ir blogio susidūrimuose nustatymas.
Dar norėčiau mus visus pasveikinti su mažu jubiliejumi – tai penktasis BIKER BALTICS LT numeris.

* Privalomas laukelis

4,05 €
Į krepšelį

Detalės

Klasikinis, kone gyvenimo prasmės klausimas. Tačiau, kaip dažniausiai atsitinka, atsakymas yra daug paprastesnis, negu egzistencinėse paieškose įstrigusiam gali pasirodyti. Dažniausiai savo „misijos“ arba paskirties šiame ir savo mikropasauliuose beieškantys naršo po globalias sąvokas ir kažkodėl būtinai su heroizmo, pasiaukojimo ar net fatalizmo prieskoniu, todėl nusivylimas būna kažkur visai greta, už kampo. Dažniausiai laimi (atranda) pernelyg nesiklampinantys į niekur nevedančius klausimynus ir tiesiog keliaujantys savo keliu, tie, kurių kojos nestringa įsikalbėtose prasmėse ir kitų beprasmybės įvardijimuose. Tai anaiptol nereiškia, jog tuo skatinu ar aukštinu paviršutiniškumą. Veikiau priešingai, bet norisi daugiau dėmesio skirti jos didenybei akimirkai, o ne vien lankstytis ateities projekcijoms ar vakarykštės dienos refleksijoms. Nesinori tikėti, kad žymusis „čia ir dabar“ teliko vien kaip pabrauktas sakinys seniai vartytoje knygoje. BIKER BALTICS LT herojus Gytis Kulikauskas savo misiją mato „Jawa“ legendos išsaugojime, bet tikrai dėl to padais krūtinėn nestuksena, tiesiog gyvena tuo. Arba „Biplan“ gitaristas Olegas, neseniai „iškeptas“ motociklininkas, priešingai nei daugelis feisbuko baikerių, mėgaujasi kiekviena ant motociklo praleista akimirka ir tos meilės sunku nepastebėti. Kodėl, pavyzdžiui, „misija“ negali tapti noras būti laimingu kiekvieną dieną ir kiekvienoje jos smulkmenoje? Kodėl vis dažniau mename kelionę ir vis mažiau keliaujame? Kodėl užuot daugiau važiavę, vis labiau mėgstame „ratukų“ nuotraukas dėti į feisbuką tarsi veidaknygėje neištransliuotas įvykis nustoja egzistuoti lyg niekada neįvykęs. Kiek matėte Aido Bubino paskyroje selfių iš 23 000 km kelionės po Rusijos platybes? Suskaičiuoti užtektų vienos rankos pirštų, nes svarbiau yra buvimas kelyje. Visada esame kelyje, ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Nieko neveikimas, kad ir žiūrėjimas į sieną ar nuobodi kelio atkarpa, dažnai yra didesnis „veikimas“ už bet kokią veiksmo imitaciją. Galbūt „mūsų misijos“ paieškų lauką derėtų susiaurinti arba supaprastinti iki tiek, kad paieška neužgožtų to, ką veikiame, kuo gyvename kiekvieną dieną ir misija netaptų „misijos ieškojimas“. Ištvanas Šabas (vengr. István Szabó) savo filme „Apsisprendimas“ (angl. „Ta¬king Sides“) išsakė mintį, jog daug svarbiau už pasaulio gelbėjimą yra pusės, kuriai atstovauji, pasirinkimas ir savojo „poliariškumo“ gėrio ir blogio susidūrimuose nustatymas. Dar norėčiau mus visus pasveikinti su mažu jubiliejumi – tai penktasis BIKER BALTICS LT numeris.

Parašyti savo apžvalgą

You're reviewing: Nr. 4 (5) Rugpjūtis 2014

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.