Krepšelis - 0,00 €

Jūs neturite prekių krepšelyje.

Nr. 3 (4) Birželis 2014

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

4,05 €
Product code: 8

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

TAPATYBĖS LABIRINTAI
Amžinoji diskusija - baikeris ar motociklistas. Abi pusės turi nuosavų motyvų ir savų apibrėžimo traktuočių bei argumentų kodėl ir kuo jų "asmenvardis" yra -esnis. Šiuo atveju, diskusijoje prie esmės, manau, ne artėjama, bet nuo jos tolstama. Gal kaltas tas keistas noras būtinai save prie kažko priskirti, kažkam priklausyti ar atstovauti? Gali būti, jog lazdą į ratus kiša tas pirmykštis gaujos jausmas, kuris sukuria tam tikro saugumo jausmą. Antra vertus, ne taip jau ir svarbu, nes pats diskusijos tikslas veikiau panašesnis į miražą, nei į ką nors apčiuopiamesnio. Norisi tikėti, kad yra dviejų ratų fanų, kurie apie jokius apibrėžimus nėra susimastę ar kaip nors rimčiau juos kontempliavę. Tai tarsi vytis vaivorykšę ar ieškoti vietos iš kur ji "dygsta" užuot tiesiog ja mėgautis. Vargu ar Mantas Jankavičius prieš įsigydamas motociklą buvo paniręs į panašius tapatybės paieškos labirintus. Tikrai tokios dilemos neturėjo ir prieš keturis dešimtmečius viena pasaulį motociklu apkeliavusi kita šio numerio herojė britė Elspeth Beard. Tačiau išskirtinį interviu BIKER BALTICS LT davęs kitas žymus keliautojas Henry Cole save nevienareiškšmiškai pavadino baikeriu, pabrėždamas, jog su laiku išmoko mėgautis pačiu procesu, kad ir važiuodamas iš darbo namo. Galbūt čia ir glūdi atsakymas, neveltui sakoma, jog "jaunimas renkasi tikslą, patyrę - kryptį". Būtent šią taisklę patvirtina Jaras, lietuvis vienu motociklu su šeima keliavęs po Indiją. Trise ant vieno motociklo, jokių patogumų, vien tyras kelionės džiaugsmas. Skaitant tokias istorijas suvoki, jog į gyvenimą paleidęs frazę "svarbu ne tikslas, o procesas" buvo velniškai teisus. Tebūnie autoriaus pavardė jau senokai sudilo it motociklininko bato kulnas, bet šiuos žodžius, jeigu to dar niekas nepadarė, būtų galima iškalti ant uolos motociklizmo Olimpe.
Motociklizmo esmė - nuotykis. Motociklas savaime jau yra nuotykis ir nesvarbu ar važiuojame dešimtis, šimtus ar tūkstančius kilometru - esame nuotykyje. Kiekvienas savame nuosavo gyvnimo nuotykyje. Ir tebunie, kai išauš TA diena, galėtume pasakyti - buvo pasiutusiai gerai.
Galiausiai dar svarbiau yra tai, jog kiekvienas turime laisvę rinktis, tačiau nejučia prisimenu "Trainspoting'o" herojaus žodžius "Renkuosi nesirinkti. Renkuosi gyventi" (angl. I chose not to choose. I chose life).

Rimas

* Privalomas laukelis

4,05 €
Į krepšelį

Detalės

TAPATYBĖS LABIRINTAI Amžinoji diskusija - baikeris ar motociklistas. Abi pusės turi nuosavų motyvų ir savų apibrėžimo traktuočių bei argumentų kodėl ir kuo jų "asmenvardis" yra -esnis. Šiuo atveju, diskusijoje prie esmės, manau, ne artėjama, bet nuo jos tolstama. Gal kaltas tas keistas noras būtinai save prie kažko priskirti, kažkam priklausyti ar atstovauti? Gali būti, jog lazdą į ratus kiša tas pirmykštis gaujos jausmas, kuris sukuria tam tikro saugumo jausmą. Antra vertus, ne taip jau ir svarbu, nes pats diskusijos tikslas veikiau panašesnis į miražą, nei į ką nors apčiuopiamesnio. Norisi tikėti, kad yra dviejų ratų fanų, kurie apie jokius apibrėžimus nėra susimastę ar kaip nors rimčiau juos kontempliavę. Tai tarsi vytis vaivorykšę ar ieškoti vietos iš kur ji "dygsta" užuot tiesiog ja mėgautis. Vargu ar Mantas Jankavičius prieš įsigydamas motociklą buvo paniręs į panašius tapatybės paieškos labirintus. Tikrai tokios dilemos neturėjo ir prieš keturis dešimtmečius viena pasaulį motociklu apkeliavusi kita šio numerio herojė britė Elspeth Beard. Tačiau išskirtinį interviu BIKER BALTICS LT davęs kitas žymus keliautojas Henry Cole save nevienareiškšmiškai pavadino baikeriu, pabrėždamas, jog su laiku išmoko mėgautis pačiu procesu, kad ir važiuodamas iš darbo namo. Galbūt čia ir glūdi atsakymas, neveltui sakoma, jog "jaunimas renkasi tikslą, patyrę - kryptį". Būtent šią taisklę patvirtina Jaras, lietuvis vienu motociklu su šeima keliavęs po Indiją. Trise ant vieno motociklo, jokių patogumų, vien tyras kelionės džiaugsmas. Skaitant tokias istorijas suvoki, jog į gyvenimą paleidęs frazę "svarbu ne tikslas, o procesas" buvo velniškai teisus. Tebūnie autoriaus pavardė jau senokai sudilo it motociklininko bato kulnas, bet šiuos žodžius, jeigu to dar niekas nepadarė, būtų galima iškalti ant uolos motociklizmo Olimpe. Motociklizmo esmė - nuotykis. Motociklas savaime jau yra nuotykis ir nesvarbu ar važiuojame dešimtis, šimtus ar tūkstančius kilometru - esame nuotykyje. Kiekvienas savame nuosavo gyvnimo nuotykyje. Ir tebunie, kai išauš TA diena, galėtume pasakyti - buvo pasiutusiai gerai. Galiausiai dar svarbiau yra tai, jog kiekvienas turime laisvę rinktis, tačiau nejučia prisimenu "Trainspoting'o" herojaus žodžius "Renkuosi nesirinkti. Renkuosi gyventi" (angl. I chose not to choose. I chose life). Rimas

Parašyti savo apžvalgą

You're reviewing: Nr. 3 (4) Birželis 2014

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.