Krepšelis - 0,00 €

Jūs neturite prekių krepšelyje.

Nr. 1 (2) Vasaris 2014

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

4,05 €
Product code: 6

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

Turinys.
Vokietijos gamintojų ONE WAY MASHINE koncepcija – kurti gerai atrodančius, praktiškus motociklus kasdienai.
MOTOARCHYVO herojai – Baltijos kelio dalyviai motociklininkai ir jų prisiminimai.
„Tapti angelu lengva, būti – sunku“, - sako Hells Angells MC Lietuva Prezidentas Marius. Tai straipsnis, kuris išsklaidys ne vieną apie HAMC skalndantį gandą.
CLUBMAN Motorcycles – naujas „lošėjas“ cafe racer‘ių rinkoje, kuris išdrįso mesti iššūkį Thiumph Scrambler ir cruizerį paversti bekelės motociklu.
Pažintis su fotografu Antanu Sutkumi, žmogumi, kurio fotoaparatas užfiksavo motociklizmo judėjimo Lietuvoje pradžią ir pirmuosius motociklininkus.
CUSTOMBIKE SHOW – Motociklų meka Vokietijoje ir Cafe Racer‘ių triumfas. Fotoreportažas iš didžiausios „customo“parodos Europoje.
MOTOCIKLININKĖ Živilė ALONE WOLF – „Moteriškos intrigos – ne man“.
MOTODVARAS Žematkiemyje, jo šeimininkas Mindaugas Šventoraitis ir įsoūdinga jo motociklų kolekcija.
KELIONĖ – RATUKAS Po Habsburgų Valdas.
DYZELINĖ EGZOTIKA. Dyzeliniai motociklai.
ISTORINĖ kelionė – „MANO VAIKINAS IR MOTOCIKLAS. Nuo Druskininkų iki Šanchajaus 1934-1935 m.“
DAKARO NUGALĖTOJAI STOVI STARTE. Specialus Aido Bubino reportažas iš Dakaro ralio.
Ir nauji RIMO VALEIKIO komiksai.

* Privalomas laukelis

4,05 €
Į krepšelį

Detalės

Turinys. Vokietijos gamintojų ONE WAY MASHINE koncepcija – kurti gerai atrodančius, praktiškus motociklus kasdienai. MOTOARCHYVO herojai – Baltijos kelio dalyviai motociklininkai ir jų prisiminimai. „Tapti angelu lengva, būti – sunku“, - sako Hells Angells MC Lietuva Prezidentas Marius. Tai straipsnis, kuris išsklaidys ne vieną apie HAMC skalndantį gandą. CLUBMAN Motorcycles – naujas „lošėjas“ cafe racer‘ių rinkoje, kuris išdrįso mesti iššūkį Thiumph Scrambler ir cruizerį paversti bekelės motociklu. Pažintis su fotografu Antanu Sutkumi, žmogumi, kurio fotoaparatas užfiksavo motociklizmo judėjimo Lietuvoje pradžią ir pirmuosius motociklininkus. CUSTOMBIKE SHOW – Motociklų meka Vokietijoje ir Cafe Racer‘ių triumfas. Fotoreportažas iš didžiausios „customo“parodos Europoje. MOTOCIKLININKĖ Živilė ALONE WOLF – „Moteriškos intrigos – ne man“. MOTODVARAS Žematkiemyje, jo šeimininkas Mindaugas Šventoraitis ir įsoūdinga jo motociklų kolekcija. KELIONĖ – RATUKAS Po Habsburgų Valdas. DYZELINĖ EGZOTIKA. Dyzeliniai motociklai. ISTORINĖ kelionė – „MANO VAIKINAS IR MOTOCIKLAS. Nuo Druskininkų iki Šanchajaus 1934-1935 m.“ DAKARO NUGALĖTOJAI STOVI STARTE. Specialus Aido Bubino reportažas iš Dakaro ralio. Ir nauji RIMO VALEIKIO komiksai.

Parašyti savo apžvalgą

You're reviewing: Nr. 1 (2) Vasaris 2014

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.