Krepšelis - 0,00 €

Jūs neturite prekių krepšelyje.

Knyga "Motociklininko ABC"

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

6,99 €
Product code: 19

Būsena: Prekyboje

Aprašymas

„Patyrusio estų motociklininko Sverre Lasn knyga „MOTOCIKLININKO ABC“ tai - kiekvieno motociklininko vadovas, kuriame autorius aprašo savo asmeninę patirtį, taip pat patyrusių mototuristų, vairavimo instruktorių ir motolenktynininkų išsakytas mintis, galinčias padėti visiems, vairuojantiems motociklą:
„Motociklo, skirtingai nei automobilio, vairavimas – visą kūną įtempianti fizinė veikla. Fizinė įtampa, kartu su betarpišku oro sąlygų poveikiu, visada palieka nepamirštamą įspūdį. Bet tikrąjį vairavimo malonumą pajunti tik tada, kai jau turi įgūdžių, leidžiančių įveikti posūkius saugiai ir greitai, įsigyji patogią ir apsaugančią nuo gamtos siurprizų aprangą, moki greitai ir saugiai stabdyti pavojingoje situacijoje ir gali susidoroti su bet kokiu netikėtumu tykančiu kelyje.
Motociklininkui ypač svarbu numatyti, kaip per keletą seundžių gali pasikeisti situacija kelyje ir būti pasirengusiam į tuos pasikeitimus reaguoti. Didžiausia tikimybė pakliūti į sumaištį ir net griūti atsiranda tada, kai vienu metu iškyla keletas pavojingų situacijų. Pavyzdžiui, posūkis pasirodo esąs staigesnis, nei tikėjaisi, įpusėjęs posūkį pamatai ant asfalto esantį žvyrą ar tepalo dėmę ir tą pačią akimirką pastebi atlekiantį ir tau kelią užkertantį automobilį“.
Pasak autoriaus, motociklo vairavimas, tai niekada nesibaigiantis mokymosi procesas, o geri vairuotojai nuolat tobulina vairavimo įgūdžius ir žinias. Knygoje taip pat rasite informacijos apie motociklininko aprangą, teisingus vairavimo veiksmus ir įvairių veiksnių įtaką važiavimui bei kitų kiekvienam motociklininkui reikalingų žinių.
MOTCIKLININKO ABC – knyga kiekvienam motociklininkui.

* Privalomas laukelis

6,99 €
Į krepšelį

Detalės

„Patyrusio estų motociklininko Sverre Lasn knyga „MOTOCIKLININKO ABC“ tai - kiekvieno motociklininko vadovas, kuriame autorius aprašo savo asmeninę patirtį, taip pat patyrusių mototuristų, vairavimo instruktorių ir motolenktynininkų išsakytas mintis, galinčias padėti visiems, vairuojantiems motociklą: „Motociklo, skirtingai nei automobilio, vairavimas – visą kūną įtempianti fizinė veikla. Fizinė įtampa, kartu su betarpišku oro sąlygų poveikiu, visada palieka nepamirštamą įspūdį. Bet tikrąjį vairavimo malonumą pajunti tik tada, kai jau turi įgūdžių, leidžiančių įveikti posūkius saugiai ir greitai, įsigyji patogią ir apsaugančią nuo gamtos siurprizų aprangą, moki greitai ir saugiai stabdyti pavojingoje situacijoje ir gali susidoroti su bet kokiu netikėtumu tykančiu kelyje. Motociklininkui ypač svarbu numatyti, kaip per keletą seundžių gali pasikeisti situacija kelyje ir būti pasirengusiam į tuos pasikeitimus reaguoti. Didžiausia tikimybė pakliūti į sumaištį ir net griūti atsiranda tada, kai vienu metu iškyla keletas pavojingų situacijų. Pavyzdžiui, posūkis pasirodo esąs staigesnis, nei tikėjaisi, įpusėjęs posūkį pamatai ant asfalto esantį žvyrą ar tepalo dėmę ir tą pačią akimirką pastebi atlekiantį ir tau kelią užkertantį automobilį“. Pasak autoriaus, motociklo vairavimas, tai niekada nesibaigiantis mokymosi procesas, o geri vairuotojai nuolat tobulina vairavimo įgūdžius ir žinias. Knygoje taip pat rasite informacijos apie motociklininko aprangą, teisingus vairavimo veiksmus ir įvairių veiksnių įtaką važiavimui bei kitų kiekvienam motociklininkui reikalingų žinių. MOTCIKLININKO ABC – knyga kiekvienam motociklininkui.

Parašyti savo apžvalgą

You're reviewing: Knyga "Motociklininko ABC"

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.