Žurnalas BIKER BALTICS LT šiuo metu yra vinintelis Lietuvoje leidžiamas periodinis leidinys skirtas ne vien motociklininkams, bet ir visiems prijaučiantiems atviro kelio ir laisvės idėjoms. Veiklą pradėję 2013 metų gruodį, šiandien džiaugiamės didėjančiais tiražais ir kylančių populiarumu.

Didžioji dalis vyriškosios auditorijos bent jau savo jaunystės metais buvo susižavėję ir vairavo vieną ar kitą dviratę motorinę transporto priemonę. Daugumai motociklas išlaikė savo pozicijas mėgstamiausių veiklų sąrašo viršuje ir žadina sentimentus. Jie taip pat yra mūsų žurnalo skaitytojai greta aktyviai dalyvaujančių motociklizme ir propaguojančių motociklininko gyvenimo būdą.

BIKER BALTICS LT kuria patyrusių žurnalistų komanda, kurių pagalba siekiame maksimaliai kokybiško ir įdomaus turinio. Mūsų komanda: Rimas Bružas, Rimantas Vančys, Donatas Stundis, Evelina Žičkienė, Jurgita Kviliūnaitė ir k.t.

BIKER BALTICS LT žurnalo tikslas - suteikti skaitytojams kokybišką laisvalaikio skaitymą, rinkti ir viešinti Lietuvos motociklizmo istoriją, supažindinti su įdomiausiais mūsų šalies motociklininkais, skelbti įdomiausius maršrutus, pasakoti apie įspūdingiausias keliones, populiarinti motociklizmo kultūrą ir skatinti eismo saugumą. Tai gyvenimo būdo žurnalas siekiantis suvienyti visus neabejingus motociklizmui.

BIKER BALTICS LT ne vien atyviai dalyvauja šalies motociklininkų judėjime, remia renginius ir Lietuvos motociklizmo istorijos tyrinėjimus. Esame aktyvūs viešinant visiems motociklininkams aktualius klausimus ir daug dėmesio skiriame socialinių akcijų iniciavimui bendradarbiaujant tiek su valstybinėmis institucijomis, tiek su privačiu verslu.

Žurnalą leidžia UAB "MOTOCIKLININKŲ GRUPĖ".

BIKER BALTICS LT gali tapti naudingu Jūsų įmonės sklaidos kanalu ir padėti surasti Jūsų klientą.

Galime pasidžiaugti jau esamais partneriais, patikėjusiais bendradarbiavimu su mūsų žurnalu:
  HARLEY - DAVIDSON® VILNIUS
  UAB "NIPPON AUTO" (HONDA ATSTOVYBĖ LIETUVOJE)
  UAB "PERNOD RICARD LIETUVA"
  UAB "KRASTA AUTO"
  UAB "ARSENALAS" (ARMIJAI IR CIVILIAMS)
  UAB "NESTE LIETUVA"
  UAB "BENNET DISTRIBUTORS"
  "MOTORCYCLE STOREHOUSE" BV
  ir daugelių kitų,

Dėl reklamos mūsų žurnale prašome kreiptis:
e.paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
tel.: 8 610 78 108