LYGŪS KELYJE

LYGŪS KELYJE


BIKER BALTICS LT inicijuoja motociklininkų socialinę kampaniją LYGŪS KELYJE, kurios metu siekiama ne vien atkreipti automobilių vairuotojų dėmesį į kelyje po žiemos pasirodančius motociklininkus, bet ir paraginti motociklininkus nepervertinti savo jėgų ir patiems pasirūpinti savo saugumu. Tuo tikslu jau išdalinta daugiau negu 2000 akcijos lipdukų, pagaminti plakatai, raginantys motociklininkus vairuoti atsakingai ir saugiai.
LYGŪS KELYJE lipdukai visiems eismo dalyviams turėtų priminti, jog į gatves išvažiuoja per šaltąjį metų sezoną primirštos transporto priemonės - motociklai, raginama atkreipti dėmesį ir būti vieni kitiems tolerantiškais, nes kelyje visi lygūs, o neatidumo ar apmaudžios klaidos kaina gali būti pernelyg didelė.
Motociklininkų sezono atidarymo dieną ir renginio metu kelių policijos pareigūnai akcijos lipdukus dalins ne tik šventės dalyviams, bet ir keliuose sustabdytiems automobilių vairuotojams. Tokiu būdu papildomai bus išdalinta dar apie 3000 lipdukų. Tikimės, jog kiekvienas ant automobilio ar motociklo užklijuotas lipdukas padės pasiekti užsibrėžtų tikslų. Kaip sako sena patarlė - "Išgelbėsi vieną, išgelbėsi pasaulį".
Padėkime motociklininkams būti matomiems ir saugiems kelyje!

Paremti akciją galite įsigydami LYGŪS KELYJE lipduką čia.

LYGŪS KELYJE partneriai:
VRM, H.O.G, Cars Rent 24, Utah Department of Public Safety

 

LYGŪS KELYJE plakatai