Metas keistis yra dabar.

  Tiesa, "dabar" kiek užtruko, bet esame dėkingi už Jūsų kantrybę ir pastikėjimą. Sunku būtų nupasakoti visą kelionę iki momento, kai šį atsinaujinusio BBLT numerį jau laikote savo rankose. Tie keli mėnesiai buvo dosnūs išbandymais ir patirtimis. Buvo verta pereiti visą kliūčių ruožą "pakeliui" įsitikinant, kad vienintelis Lietuvoje žurnalas motociklininkams Jums reikalingas, kad su nekantrumu laukiate kiekvieno naujo numerio. Tai ir yra tas "variklis" ir motyvacija keičiantis judėti pirmyn. "Gandai apie mano mirtį yra gerokai perdėti", - kadais sakė Markas Twainas.
   Trečiuosius savo gyvavimo metus pasitinkame pasikeitimais ir iššūkiais. Jau pastebėjote, kad žurnalas tapo gerokai storesnis ir išsamesnis. Dėkojame LMSF (Lietuvos motociklų sporto federacijai), su kuria pasirašėme bendradarbiavimo sutartį, kuria patvirtinome ilgalaikę partnerystę. Nuo šiol kiekviename BBLT numeryje pasakosime apie motociklų sportą ir renginius. Keičiasi ir žurnalo periodiškumas: nuo šiol žurnalas bus leidžiamas 4 kartus per metus t.y. pavasario, vasaros, rudens ir žiemos numeriai. Kokybinius pokyčius, tikimės, jau pastebėjote, bet nesirengiame sustoti. Norime būti ne tik vieninteliu žurnalu motociklininkams, bet tapti geriausiais. Tai reiškia, kad bus dar daugiau motociklų, istorijos, kelionių ir motociklininkų kiekviename žurnale.
   Džiaugiuosi šiuo ilgai brandintu numeriu, simbolizuojančiu naują pradžią, naują kokybę ir turinį, prie kurio kūrimo prisideda pati talentingiausia komanda, kaskart deganti noru rašyti Jums ir supažindinti su vis naujomis istorijomis bei pasakojimais, kurių pagrindinė tema jo didenybė - motociklas. Atrandame netikėtus ir todėl labai įdomius"posūkius", sužinome, kad motociklus vairuoja net profesoriai, pamatome Lietuvos motociklizmo istoriją ir jos herojus kitais kampais, išgirstame apie pasaulį pasiruošusius apkeliauti mūsų moto kolegas, prisimename kokie buvome Nepriklausomybės aušroje, kur keliauja ir ko ieško gyvenantys kelyje ir kelionėse ir bandome nuspėti kur link eina motociklizmas.
   Šį pavasarį teko nugirsti, kad BBLT per tuos trejus gyvavimo metus tapo savotiška motociklininkų sambūrio vieta, leidiniu, aplink kurį buriasi jo skaitytojai. Sunku įsivaizduoti geresnį komplimentą ir aukštesnį įvertinimą. Ne vien Jūs esate mūsų įkvėpimas, bet ir mes prisidedame prie Jūsų gyvenimo kelionės. Didžiuojamės, kad pekeliaiviais pasirinkote mus. Buvome, esame ir visada liksime su tais, kuriems smalsu, kam ne visvien, kas ieško, kuria ir pasaulį pasitinka atvira širdimi. Tikiuosi, kad mūsų bičiulystė truks dar ne vienerius metus.

Rimas